Bosch MFQ 40304 Handmixer 500 W Rood, Wit
Bosch MFQ 40304. Soort: Handmixer, Kleur van het product: Rood, Wit, Mixer functies: Kloppen, Mixen. Vermogen: 500 W, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 – 60 Hz. Afmetingen (B x D x H): 200 x 75 x 142 mm. Breedte: 75 mm, Diepte: 200 mm, Hoogte: 142 mm. Gewicht verpakking: 1,22 kg
Voorraad:
15 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€76,00
15 op voorraad
Beschrijving
Bosch MFQ 40304, Handmixer, Rood, Wit, Kloppen, Mixen, 500 W, 220 – 240 V, 50 – 60 Hz
| Soort | Handmixer |
|---|---|
| Mixer functies | Kloppen, Mixen |
| Turboknop | Ja |
| Afneembare standaard | Nee |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Afmetingen (B x D x H) | 200 x 75 x 142 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Gewicht | 10,7 kg |
| Deeghaken | Ja |
| Gewicht verpakking | 12,2 kg |
| Kleur van het product | Rood, Wit |
| Variable snelheid | Ja |
| Aantal snelheden | 5 |
| Vermogen | 500 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 142 mm |
| Kloppers | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.