Bosch MCM4200 keukenmachine 800 W 1,25 l Wit
Bosch MCM4200, 1,25 l, Wit, Knoppen, Draaiknop, 1,25 l, 1,2 m, Kunststof
Voorraad:
Uitverkocht
€104,00
Uitverkocht
Beschrijving
Bosch MCM4200. Inhoud bak/kan: 1,25 l, Kleur van het product: Wit, Soort bediening: Knoppen, Draaiknop. Bowl materiaal: Kunststof. Vermogen: 800 W, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 – 60 Hz. Breedte: 390 mm, Diepte: 240 mm, Hoogte: 215 mm. Gewicht verpakking: 5,52 kg
| Inhoud bak/kan | 1,25 l |
|---|---|
| Pulse function | Ja |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Blender | 1,25 l |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Bowl materiaal | Kunststof |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 390 mm |
| Hoogte | 215 mm |
| Gewicht verpakking | 5,52 kg |
| Kleur van het product | Wit |
| Variable snelheid | Ja |
| Sapcentrifuge | Ja |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Roestvrijstalen mes | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Vermogen | 800 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 240 mm |
| Gewicht | 4,72 kg |
| Inclusief kommen | Mixen |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.