Bosch CTL636ES1 koffiezetapparaat Volledig automatisch Espressomachine 2,4 l
Bosch CTL636ES1, Espressomachine, 2,4 l, Koffiebonen, Gemalen koffie, Ingebouwde molen, 1600 W, Zwart, Roestvrijstaal
Voorraad:
9 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.727,00
9 op voorraad
Beschrijving
– Intelligent Heater inside: Perfecte koffiezettemperatuur en volle aroma door het SensoFlow Systemn- MyCoffee: Sla 8 favoriete dranken met alle voorkeursinstellingen onder een persoonlijke naam opn- AutoMilkClean: Een compleet automatische reiniging, na elke zetbeurt, zorgt voor de dagelijkse reining van het melkreservoir
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 2,4 l |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Stoomkraan | Ja |
| Meerdere dranken | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Ristretto maken | Ja |
| Café crème maken | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Afneembare watertank | Ja |
| Snoerlengte | 1,7 m |
| Vermogen | 1600 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 375 mm |
| Gewicht | 19,4 kg |
| Gewicht verpakking | 22,4 kg |
| Type product | Espressomachine |
| Koffie invoertype | Koffiebonen, Gemalen koffie |
| Capaciteit in kopjes | 2 kopjes |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Koffiebonen capaciteit | 500 g |
| Water filter | Ja |
| Espresso maken | Ja |
| Koffie maken | Ja |
| Latte macchiato maken | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Standby-functie | Ja |
| Ingebouwd licht | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220–240 |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Pompdruk | 19 bar |
| Merk |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.