Bosch AdvancedVac 18V-8 8 l Cilinderstofzuiger Droog en nat Stofzak
Bosch AdvancedVac 18V-8, Cilinderstofzuiger, Droog en nat, Stofzak, 8 l, Zwart
Voorraad:
2 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€113,00
2 op voorraad
Beschrijving
Bosch AdvancedVac 18V-8. Soort: Cilinderstofzuiger, Soort reiniging: Droog en nat, Stofzuigercontainer type: Stofzak, Stof capaciteit: 8 l, Kleur van het product: Zwart
| Stroombron | Batterij/Accu |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 18 V |
| Soort reiniging | Droog en nat |
| Stof capaciteit | 8 l |
| Reinigt ondergronden | Kale vloer, Tapijt, Harde vloer, Traptreden, Meubelstoffering |
| Diepte | 376 mm |
| Gewicht | 38 kg |
| Batterij capaciteit | 2,5 Ah |
| Soort | Cilinderstofzuiger |
| Stofzuigercontainer type | Stofzak |
| Kleur van het product | Zwart |
| Breedte | 278 mm |
| Hoogte | 295 mm |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.