Bluetooth hoofdtelefoon Motorola PG38C05790
Snijd het snoer door zonder compromissen. Met deze draadloze Bluetooth 5.3 oordopjes blijft de muziek pompen en blijven gesprekken kristalhelder, terwijl je toch vrij kunt rondlopen. De ruisonderdrukkende technologie overstemt de afleidingen van de wereld zodat je helemaal opgaat in je favoriete muziek of podcasts. De strakke groene kleur zorgt voor een moderne, stijlvolle uitstraling die je graag draagt. Als de knoppen bijna leeg zijn, kun je ze opladen via USB-C en blijven grooven dankzij een batterijlevensduur van 9 uur. Met de intuïtieve tactiele/dynamische knoppen heb je alle controle binnen handbereik. Installeren is een fluitje van een cent met de meegeleverde installatiegids. En wil je eersteklas stereogeluid dat je omhult? Deze binaurale oortelefoons leveren in overvloed. Klaar om ongebonden audio gelukzaligheid te ervaren? Deze Bluetooth-hoofdtelefoon Motorola PG38C05790 is de sleutel.
165 op voorraad
€92,00
165 op voorraad
Beschrijving
Bluetooth hoofdtelefoon Motorola PG38C05790
- Soort:
- Draadloze hoofdtelefoon
- Oordopjes
- Oortelefoontjes voor in het oor
- In-ear oortelefoon
- Kleur: Groen
- Eigenschappen:
- Ruisonderdrukkend
- Geval
- Ruisonderdrukking
- Ingebouwde Microfoon
- Wireless
- LED-indicator
- Installatiehandleiding inbegrepen
- Plug and play
- LED oplaadindicatielampje
- Ingebouwde batterij
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wireless
- Bluetooth 5.3
- Verbindingen:
- USB
- USB-C
- Type hoofdtelefoon: In-ear-oortelefoontjes
- Geschat bereik: 9 uur
- Soort bediening:
- Tactiel
- Dynamisch
- Batterij: Ja
- Aanbevolen leeftijd: Volwassenen
- Oordopjes: Binaural
| Gewicht | 0,22 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13,08 × 12,42 × 10,73 cm |
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Headset type | Stereofonisch |
| Soort bediening | Touch |
| LED-indicatoren | Ja |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Driver type | Dynamisch |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Modus Transparantie | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Oplaadbron | USB |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal | 1 |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Groen |
| Kleurnaam | Kiwi Green |
| Veiligheidsfunties | Waterafstotend, Waterbestendig |
| Virtuele surround | Ja |
| Muziek afspelen | Ja |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Diameter van de luidspreker | 1,24 cm |
| Aantal drivers | 2 |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Accu gestuurd | Ja |
| Continue audio-afspeeltijd | 9 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,3 uur |
| Oplaadstation | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Merk |







Er zijn voor dit product nog geen reviews.