Bluetooth hoofdtelefoon Dell WL5024-DEMEA Zwart
Dump de kabels en stem af op totale draadloze vrijheid met de Dell WL5024-DEMEA Bluetooth-hoofdtelefoon. Met de nieuwste Bluetooth 5.3-technologie en een uitstekend bereik van 30 meter kun je met deze hoofdtelefoons ongebonden zwerven zonder dat dit ten koste gaat van de geluidskwaliteit. Actieve ruisonderdrukking onderdrukt omgevingsgeluiden zodat elke noot helder doorklinkt. Dankzij de ingebouwde microfoon kun je naadloos gesprekken aannemen of chatten met je stemassistent zonder een vinger uit te steken. En ondanks het vederlichte ontwerp heeft deze hoofdtelefoon een serieuze geluidsklank met een diepe, dreunende bas en heldere hoge tonen die je muziek en films tot leven brengen. Maar de echte ster van de show is de waanzinnige batterij van 30 uur waarmee je de hele dag en nacht door kunt gaan voordat je hem weer snel moet opladen via USB-C. Of u nu werkt of gewoon lekker achterover leunt, de Dell WL5024-DEMEA-hoofdtelefoon levert eersteklas draadloos geluid voor iedereen die hunkert naar vrijheid zonder compromissen.
73 op voorraad
€229,00
73 op voorraad
Beschrijving
Bluetooth hoofdtelefoon Dell WL5024-DEMEA Zwart
- Eigenschappen:
- Draadloos
- Wireless
- Ingebouwde Microfoon
- Ruisonderdrukking
- LED-indicator
- Verwijderbare kabel
- Ingebouwde batterij
- Soort:
- Oordopjes
- Hoofdtelefoon met microfoon
- Kleur: Zwart
- Verbindingen:
- USB-C
- USB
- Materiaal: Plastic
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wireless
- Bluetooth 5.3
- Type hoofdtelefoon: Extern, voor over het oor
- Vermogen: 750 mAh
- Bereik: 30 m
- Compatibel:
- Mac OS
- Android, iOS
- Google Home
- Frequentie: 20 – 20000 Hz
- Lengte kabel: 1,5 m
- Geschatte tijd die het kost om op te laden: 2,5 uur
- Controle: Knoppen
- Geluidsintensiteit: 120 dB
- Batterij: Ja
- Breedte: 15 cm
- Inclusief:
- Geval
- USB Type-C – USB Type-C
- Oordopjes: Binaural
| Gewicht | 0,58 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13,08 × 12,42 × 10,73 cm |
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Luchtvaart/Luchtverkeersleiding |
| Headset type | Stereofonisch |
| Volumeregeling | Knop |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Frequentie microfoon | 100 – 14000 Hz |
| Aantal microfoons | 5 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Continue audio-afspeeltijd | 78 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2,5 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume – |
| Soort bediening | Knoppen |
| Afneembare kabel | Ja |
| BeamForming | Ja |
| Werkt met Apple Siri | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Maximum input vermogen | 50 mW |
| Gevoeligheid koptelefoon | 120 dB |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoontype | Boom |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Accu gestuurd | Ja |
| Gesprekstijd | 34 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 45 °C |
| Diepte | 70 mm |
| Gewicht | 219 g |
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Opbergetui | Ja |
| Materiaal | Kunstleer, Traagschuim |
| Merk |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.