BenQ V5010i Projector met normale projectieafstand 2500 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840×2160) Zwart
BenQ V5010i, 2500 ANSI lumens, DLP, UHD 4K (3840×2160), 2500000:1, 16:9, 1778 – 2540 mm (70 – 100″)
1 op voorraad
€5.305,00
1 op voorraad
Beschrijving
BenQ V5010i. Projector helderheid: 2500 ANSI lumens, Projectietechnologie: DLP, Projector native resolution: UHD 4K (3840×2160). Type lichtbron: Laser, Levensduur van de lichtbron: 20000 uur, Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus): 20000 uur. Focus: Handmatig, Zoom type: Vast, Off-set: 123,5 procent. Ondersteunde 3D-formaten: Frame Sequential, Frame packing, Naast elkaar, Top-and-Bottom, Ondersteunde grafische resoluties: 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 576 (WSVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864…, Ondersteunde video-modi: 480i, 480p, 576i, 576p, 1080i, 1080p, 2160p. Soort serieële aansluiting: RS-232, HDMI versie: 2.0/2.1
| Projector helderheid | 2500 ANSI lumens |
|---|---|
| Projector native resolution | UHD 4K (3840×2160) |
| Geschikt voor schermmaten | 1778 – 2540 mm (70 – 100") |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Frequentiebereik verticaal | 23 – 240 Hz |
| Type lichtbron | Laser |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Throw ratio | 0.25 |
| Volledige HD | Ja |
| Video kleurenmodi | Bright Cinema, Woonkamer |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 2.0/2.1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Geluidsniveau | 28 dB |
| Preset modes | ISF Day, ISF Night |
| AirPlay | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ingebouwde woofer | Ja |
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| LED-indicatoren | Ja |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte | 760 mm |
| Hoogte | 164 mm |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Garantiekaart | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Projectietechnologie | DLP |
| Typische contrastverhouding | 2500000:1 |
| Smartphoneprojector | Ja |
| Kleurbereik | 98 procent |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |
| Focus | Handmatig |
| Zoom type | Vast |
| Off-set | 123,5 procent |
| Ondersteunde 3D-formaten | Frame Sequential, Frame packing, Naast elkaar, Top-and-Bottom |
| Ondersteunde video-modi | 480i, 480p, 576i, 576p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal mini-USB 2.0 poorten | 1 |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Interactief | Nee |
| HDCP | Ja |
| Testpatronen | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Video-apps | Netflix |
| Oogbescherming | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Nee |
| Stroomverbruik (typisch) | 150 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Gewicht | 13,2 kg |
| Diepte | 358 mm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |




























Er zijn voor dit product nog geen reviews.