BenQ MW560 beamer/projector Projector met normale projectieafstand 4000 ANSI lumens DLP WXGA (1280×800) 3D Wit
BenQ MW560, 4000 ANSI lumens, DLP, WXGA (1280×800), 20000:1, 16:9, 1524 – 3810 mm (60 – 150″)
18 op voorraad
€538,00
18 op voorraad
Beschrijving
BenQ MW560. Projector helderheid: 4000 ANSI lumens, Projectietechnologie: DLP, Projector native resolution: WXGA (1280×800). Type lichtbron: Lamp, Levensduur van de lichtbron: 6000 uur, Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus): 10000 uur. Zoomverhouding: 1.1:1, Throw ratio: 1.55 – 1.7, Off-set: 100 procent. Formaat analoog signaal: NTSC, PAL, SECAM, Ondersteunde grafische resoluties: 640 x 480 (VGA), 1920 x 1200 (WUXGA), Ondersteunde video-modi: 480i, 480p, 576i, 720p, 1080i, 1080p. Geluidsniveau: 34 dB, Geluidsniveau (spaarzame modus): 29 dB
| Projector helderheid | 4000 ANSI lumens |
|---|---|
| Projector native resolution | WXGA (1280×800) |
| Aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Frequentiebereik verticaal | 23 – 120 Hz |
| Levensduur van de lichtbron | 6000 uur |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Throw ratio | 1.55 – 1.7 |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL, SECAM |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Composiet video-ingang | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| S-Video ingang | 1 |
| PC Audio-uitgang | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Markt positionering | Draagbaar |
| Plaatsing | Desktop, Plafond |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Verbruik (modus Economisch) | 215 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Diepte | 221 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, VGA |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| Projectietechnologie | DLP |
| Typische contrastverhouding | 20000:1 |
| Geschikt voor schermmaten | 1524 – 3810 mm (60 – 150") |
| Type lichtbron | Lamp |
| Zoomverhouding | 1.1:1 |
| Off-set | 100 procent |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 480i, 480p, 576i, 720p, 1080i, 1080p |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| PC audio ingang | Ja |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Nee |
| Stroomverbruik (typisch) | 260 W |
| Vermogensverbruik (max) | 280 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte | 296 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Warranty Card |
| Merk |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.