BenQ GP520 2600 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840×2160) Zwart
BenQ GP520, 2600 ANSI lumens, DLP, UHD 4K (3840×2160), 200000:1, 16:9, 1270 – 4572 mm (50 – 180″)
8 op voorraad
€1.401,00
8 op voorraad
Beschrijving
BenQ GP520. Projector helderheid: 2600 ANSI lumens, Projectietechnologie: DLP, Projector native resolution: UHD 4K (3840×2160). Type lichtbron: LED, Levensduur van de lichtbron: 20000 uur, Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus): 30000 uur. Focus: Auto, Vaste focale lengte: 12,6 mm, Zoom type: Vast. Video kleurenmodi: Bright Cinema, Bioscoop, Spel, Sporten. Wi-Fi-standaarden: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
| Projector helderheid | 2600 ANSI lumens |
|---|---|
| Projector native resolution | UHD 4K (3840×2160) |
| Geschikt voor schermmaten | 1270 – 4572 mm (50 – 180") |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Frequentiebereik verticaal | 23 – 240 Hz |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |
| Aantal lampen | 4 lampen |
| Vaste focale lengte | 12,6 mm |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Throw ratio | 1.2 |
| Volledige HD | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Composiet video-ingang | |
| DVI-poort | Nee |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Geluidsniveau | 26 dB |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| AirPlay | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| Ingebouwd display | Nee |
| Stroomverbruik (typisch) | 186 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte | 241,3 mm |
| Hoogte | 151 mm |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Projectietechnologie | DLP |
| Typische contrastverhouding | 200000:1 |
| Smartphoneprojector | Ja |
| Projectie-afstand objectief | 1,3 – 4,8 m |
| Type lichtbron | LED |
| Focus | Auto |
| Zoom type | Vast |
| Off-set | 100 procent |
| Video kleurenmodi | Bright Cinema, Bioscoop, Spel, Sporten |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Interactief | Nee |
| HDCP | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Video-apps | Amazon Prime Video, Disney+, Netflix, YouTube |
| Inclusief besturingssysteem | Google TV |
| Gemiddeld vermogen | 12 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht | 3,7 kg |
| Diepte | 225 mm |







Er zijn voor dit product nog geen reviews.