Beko vrijstaand gasfornuis met oven FSG52020FX RVS/Zwart
Korte samenvatting Beko FSG52010GXC fornuis Vrijstaand fornuis Gas Gaskookplaat Zwart, Roestvrijstaal:
Beko FSG52010GXC, Vrijstaand fornuis, Zwart, Roestvrijstaal, Draaiknop, Zwart, Metaal, Front / Top front
Voorraad:
4 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€499,00
4 op voorraad
Beschrijving
- – Vrijstaand fornuis Gaskookplaat Voedingsbron oven: Gas Zwart, Roestvrijstaal
- – Opslag compartiment
- – Aantal branders/kookzones: 4 zone(s)
- – Grill
- – Verlichting binnenin
- – 1600 W 10400 W
| Type product | Vrijstaand fornuis |
|---|---|
| Soort bediening | Draaiknop |
| Kleur handvat | Zwart |
| Controle positie | Front / Top front |
| Opslag compartiment | Ja |
| Type kookplaat | Gaskookplaat |
| Positie brander/kookzone 1 | Links achter |
| Type brander/kookzone 1 | Regulier |
| Positie brander/kookzone 2 | Links voor |
| Type brander/kookzone 2 | Groot |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts voor |
| Type brander/kookzone 3 | Klein |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts achter |
| Type brander/kookzone 4 | Regulier |
| Cover materiaal | Glas |
| Voedingsbron oven | Gas |
| Ovenpositie | Bodem |
| Vermogen grill | 1600 W |
| Kijkglas | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Diepte | 600 mm |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Nee |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Aan-/uitlampje | Ja |
| Positie opbergcompartiment | Bodem |
| Type opbergcompartiment | Wegzakkende compartimentdeur |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2000 W |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2900 W |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1000 W |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2000 W |
| Afdekplaat | Ja |
| Aantal ovens | 1 |
| Grill | Ja |
| Oven vermogen | 2500 W |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort reiniging | Katalytisch |
| Aangesloten lading (gas) | 10400 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 850 mm |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.