Beko TSE1285N combi-koelkast Vrijstaand 114 l D Wit
Beko TSE1285N, 114 l, Vrijstaand, D, 35 dB, T, 2,6 kg/24u
Voorraad:
6 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€551,00
6 op voorraad
Beschrijving
Beko TSE1285N. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Wit, Deurscharnieren: Rechts. Totale nettocapaciteit: 114 l, Klimaatklasse: T, Geluidsemissieklasse: B. Nettocapaciteit koelkast: 101 l, Soort lamp: LED. Vriezer positie: Boven, Nettocapaciteit vriezer: 13 l, Vriescapaciteit: 2,6 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 110 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A tot G
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Totale nettocapaciteit | 114 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Totale brutocapaciteit | 120 l |
| Nettocapaciteit koelkast | 101 l |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 13 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Vriezer temperatuur (min) | -18 °C |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroombron | Electrisch |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 590 mm |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Diepte verpakking | 601 mm |
| Gewicht verpakking | 37,5 kg |
| Kleur van het product | Wit |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Klimaatklasse | T |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Koelsysteem | Statisch |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Boven |
| Vriescapaciteit | 26 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Jaarlijks energieverbruik | 110 kWu |
| Stroomgebruik per dag | 0,3 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 540 mm |
| Hoogte | 840 mm |
| Breedte verpakking | 576 mm |
| Hoogte verpakking | 896 mm |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.