Beko RDSA240K40SN Vrijstaand 223 l E Zilver
Beko RDSA240K40SN, 223 l, SN-ST, 37 dB, 2,1 kg/24u, E, Zilver
50 op voorraad
€475,00
50 op voorraad
Beschrijving
Beko RDSA240K40SN. Totale nettocapaciteit: 223 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 37 dB. Nettocapaciteit koelkast: 177 l, Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 3, Aantal groente lades: 1. Nettocapaciteit vriezer: 46 l, Vriescapaciteit: 2,1 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 183 kWu. Kleur van het product: Zilver
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Nee |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 223 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Totale brutocapaciteit | 240 l |
| Type watervoorziening | Niet ondersteund |
| Nettocapaciteit koelkast | 177 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelsysteem | Statisch |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 2 |
| Vriezer positie | Boven |
| Vriescapaciteit | 2,1 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Middelste compartiment | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 540 mm |
| Hoogte | 1465 mm |
| Breedte verpakking | 580 mm |
| Hoogte verpakking | 1520 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Kleur van het product | Zilver |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Koelend medium | R600a |
| Aantal compressoren | 1 |
| Aantal deuren | 2 deur(en) |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Water dispenser | Nee |
| Vakantie functie | Nee |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Super Cool functie | Nee |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Ventilatie | Nee |
| Nettocapaciteit vriezer | 46 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 13 uur |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Vriezer temperatuur (min) | -18 °C |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Deur open alarm | Nee |
| Jaarlijks energieverbruik | 183 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroomgebruik per dag | 0,501 kWh/24u |
| Diepte | 574 mm |
| Gewicht | 4,4 kg |
| Diepte verpakking | 650 mm |
| Gewicht verpakking | 4,87 kg |
| Elektronische regeling | Nee |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.