Beko RCNA305K40SN Vrijstaand 266 l E Zilver
Beko RCNA305K40SN, 266 l, SN-ST, 3,5 kg/24u, E, Vers zone compartiment, Zilver
50 op voorraad
€590,00
50 op voorraad
Beschrijving
Beko RCNA305K40SN. Totale nettocapaciteit: 266 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 38 dB. Nettocapaciteit koelkast: 190 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 76 l, Vriescapaciteit: 3,5 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 226 kWu. Kleur van het product: Zilver
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Deurscharnieren | Rechts |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 266 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| Water dispenser | Nee |
| Vakantie functie | Nee |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 3,5 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 540 mm |
| Hoogte | 1813 mm |
| Breedte verpakking | 575 mm |
| Hoogte verpakking | 1870 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Kleur van het product | Zilver |
| Aantal compressoren | 1 |
| Aantal deuren | 2 deur(en) |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Totale brutocapaciteit | 305 l |
| Type watervoorziening | Niet ondersteund |
| Nettocapaciteit koelkast | 190 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Aantal niveaus voor eieren | 1 |
| Ventilatie | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 76 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 13 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Middelste compartiment | Nee |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 226 kWu |
| Diepte | 574 mm |
| Gewicht | 58 kg |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Gewicht verpakking | 62,7 kg |
| Elektronische regeling | Ja |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.