Beko DHC946GX wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A++ Wit
Beko DHC946GX, Vrijstaand, Voorbelading, Warmtepomp, Wit, Draaiknop, Touch, Rechts
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€754,00
5 op voorraad
Beschrijving
Beko DHC946GX. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorbelading, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 9 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: B, Droogprogramma’s: Katoen. Energie-efficiëntieklasse: A++, Jaarlijks energieverbruik: 259 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D. Diepte: 599 mm, Breedte: 597 mm, Hoogte: 846 mm
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Trommel type | Aquawave |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Breedte | 597 mm |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurstijl | Glazen deur |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Droogprogramma's | Katoen |
| Jaarlijks energieverbruik | 259 kWu |
| Diepte | 599 mm |
| Hoogte | 846 mm |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.