Beko DC 7130 N wasdroger Vrijstaand Voorbelading 7 kg B Wit
Beko DC 7130 N, Vrijstaand, Voorbelading, Condensatie, Wit, Draaiknop, Rechts
23 op voorraad
€626,00
23 op voorraad
Beschrijving
Beko DC 7130 N. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorbelading, Droogsysteem: Condensatie. Nominale capaciteit: 7 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: B, Droogprogramma’s: Snel, Blouse/shirt, Katoen. Startvertraging: 9 uur. Energie-efficiëntieklasse: B, Energie consumptie: 4,21 kWu, Jaarlijks energieverbruik: 504 kWu. Diepte: 568 mm, Breedte: 595 mm, Hoogte: 846 mm
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Droogsysteem | Condensatie |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Trommel type | Aquawave |
| Duur cyclus | 121 min |
| Aantal droogprogramma's | 15 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Verlichting in trommel | Nee |
| Kinderslot | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 504 kWu |
| Netbelasting | 2500 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Breedte | 595 mm |
| Gewicht | 32,5 kg |
| Diepte verpakking | 585 mm |
| Gewicht verpakking | 34 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Materiaal trommel | Gegalvaniseerd |
| Nominale capaciteit | 7 KG |
| Droogprogramma's | Snel, Blouse/shirt, Katoen |
| Geluidsniveau | 65 dB |
| Extra droog | Ja |
| Startvertraging | 9 uur |
| Resterende tijd indicatie | Nee |
| Energie consumptie | 4,21 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Stroom | 1,1 A |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Diepte | 568 mm |
| Hoogte | 846 mm |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.