Beko BBIE123001BD oven 72 l A Zwart
Beko BBIE123001BD, Middelmaat, Elektrische oven, 72 l, Pyrolytisch, Ingebouwd, Zwart
10 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€389,00Huidige prijs is: €389,00.
10 op voorraad
Beschrijving
Beko BBIE123001BD. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 72 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Energie-efficiëntieklasse: A, Energieverbruik (conventioneel): 0,99 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,81 kWu. Installatie compartiment breedte: 55,8 cm, Installatie compartiment diepte: 54,7 cm, Installatie compartiment hoogte: 57,2 cm
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Grill | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Kleur handvat | Zwart |
| Materiaal deur | Glas |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Diepte | 567 mm |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Convectie koken | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Soort reiniging | Pyrolytisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Bedieningspaneel materiaal | Glas |
| Deurscharnieren | Neer |
| Koeldeur | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Brood maak mogelijkheid | Ja |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Merk |







Er zijn voor dit product nog geen reviews.