Beko B5RCNE565HXBR Vrijstaand 490 l D Roestvrijstaal
Beko B5RCNE565HXBR, 490 l, SN-T, 7,8 kg/24u, D, Vers zone compartiment, Roestvrijstaal
18 op voorraad
€1.021,00
18 op voorraad
Beschrijving
Beko B5RCNE565HXBR. Totale nettocapaciteit: 490 l. Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 340 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 4. Nettocapaciteit vriezer: 150 l, Vriescapaciteit: 7,8 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 237 kWu. Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Inverter technologie | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Totale brutocapaciteit | 561 l |
| Nettocapaciteit koelkast | 340 l |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Aantal niveaus voor eieren | 6 |
| Nettocapaciteit vriezer | 150 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 18 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 237 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 1920 mm |
| Diepte verpakking | 900 mm |
| Gewicht verpakking | 9,8 kg |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 490 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| Vakantie functie | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 7,8 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| HarvestFresh-technologie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 74,5 mm |
| Gewicht | 9,25 kg |
| Breedte verpakking | 760 mm |
| Hoogte verpakking | 2000 mm |





















Er zijn voor dit product nog geen reviews.