Beko B3T67230 wasdroger Vrijstaand Voorbelading 7 kg A++ Wit
Beko B3T67230, Vrijstaand, Voorbelading, Warmtepomp, Wit, Draaiknop, Roestvrijstaal
50 op voorraad
€668,00
50 op voorraad
Beschrijving
Beko B3T67230. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorbelading, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 7 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: B, Droogprogramma’s: Katoen, Eco, Zachte zorg, Hygienic freshen-up, Jeans/denim, Snel 14min, Shirts 30min, Sport,…. Energie-efficiëntieklasse: A++, Jaarlijks energieverbruik: 212 kWu, Warmtebron: Electrisch. Beko-technologieën (kledingzorg): Aquawave, OptiSense. Diepte: 543 mm, Breedte: 597 mm, Hoogte: 846 mm
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Ingebouwd display | Ja |
| Nominale capaciteit | 7 KG |
| Droogprogramma's | Katoen, Eco, Zachte zorg, Hygienic freshen-up, Jeans/denim, Snel 14min, Shirts 30min, Sport, Synthetische, Handdoek |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Indicator watertank vol | Ja |
| Warmtebron | Electrisch |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| Breedte | 597 mm |
| Gewicht | 39,5 kg |
| Diepte verpakking | 550 mm |
| Gewicht verpakking | 40,5 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Duur cyclus | 169 min |
| Aantal droogprogramma's | 15 |
| Zelfreinigend | Nee |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Indicator filterreiniging | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 212 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 543 mm |
| Hoogte | 846 mm |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Hoogte verpakking | 885 mm |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.