Beko B1RCNA344S koel-vriescombinatie Vrijstaand 301 l E Roestvrijstaal
Beko B1RCNA344S, 301 l, No Frost (koelkast), SN-T, 4,2 kg/24u, E, Roestvrijstaal
Voorraad:
50 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€627,00
50 op voorraad
Beschrijving
Beko B1RCNA344S. Totale nettocapaciteit: 301 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 37 dB. Nettocapaciteit koelkast: 209 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 4, Aantal groente lades: 1. Nettocapaciteit vriezer: 92 l, Vriescapaciteit: 4,2 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 241 kWu. Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Nee |
| Plankmateriaal | Glas |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Totale brutocapaciteit | 341 l |
| Nettocapaciteit koelkast | 209 l |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Nettocapaciteit vriezer | 92 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 241 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroomgebruik per dag | 0,66 kWh/24u |
| Diepte | 665 mm |
| Gewicht | 63,5 kg |
| Diepte verpakking | 765 mm |
| Gewicht verpakking | 6,6 kg |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Koelend medium | R600a |
| Totale nettocapaciteit | 301 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| Vakantie functie | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 4,2 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 1796 mm |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 1850 mm |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.