ASUS ZenScreen MB166CR computer monitor 39,6 cm (15.6″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
ASUS ZenScreen MB166CR, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 5 ms, Zwart
Voorraad:
50 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€171,00
50 op voorraad
Beschrijving
ASUS ZenScreen MB166CR. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 262000 kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 19,4 cm |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Thuis |
| HDMI | Nee |
| HDCP | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Stroomverbruik (typisch) | 5,24 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 360,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 225,6 mm |
| Breedte verpakking | 434 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Backlight type | LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 34,4 cm |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Game modus | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte ( zonder voet ) | 11,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 780 g |
| Diepte verpakking | 290 mm |
| Gewicht verpakking | 1,7 kg |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.