ASUS Zenbook 14X OLED UX3404VC-M3088W laptop Intel® Core™ i5 i5-13500H 36,8 cm (14.5″) 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grijs
ASUS Zenbook 14X OLED UX3404VC-M3088W, Intel® Core™ i5, 36,8 cm (14.5″), 2880 x 1800 Pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
1 op voorraad
€1.512,00
1 op voorraad
Beschrijving
ASUS Zenbook 14X OLED UX3404VC-M3088W. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-13500H. Beeldschermdiagonaal: 36,8 cm (14.5″), HD type: 2.8K, Resolutie: 2880 x 1800 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce RTX 3050. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Grijs
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Introductie jaar | 2023 |
| Resolutie | 2880 x 1800 Pixels |
| HD type | 2.8K |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-13500H |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 4 GB |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiosysteem | Smart Amp |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Batterijcapaciteit | 70 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| AC-adapter, vermogen | 100 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Breedte | 321,8 mm |
| Hoogte | 16,9 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Inkwell Gray |
| Markt positionering | Thuis |
| Beeldschermdiagonaal | 36,8 cm (14.5") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | OLED |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 95 W |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aanwijsapparaat | NumberPad |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Trial-software | Microsoft Office |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 5 A |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Gewicht | 1,56 kg |
| Diepte | 225,6 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Merk |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.