ASUS Vivobook 16X X1605ZA-MB340W Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 40,6 cm (16″) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Zilver
ASUS Vivobook 16X X1605ZA-MB340W, Intel® Core™ i7, 40,6 cm (16″), 1920 x 1200 Pixels, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
50 op voorraad
€797,00
50 op voorraad
Beschrijving
ASUS Vivobook 16X X1605ZA-MB340W. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i7, Processormodel: i7-1255U. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 1,88 kg
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-1255U |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 3.0 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Batterijcapaciteit | 42 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2,37 A |
| Password bescherming | BIOS, Gebruiker |
| Breedte | 358,7 mm |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Diepte verpakking | 65 mm |
| Gewicht verpakking | 21,3 kg |
| Kleur van het product | Zilver |
| Markt positionering | Thuis |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i7 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor cache | 12 MB |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugenslots | 1x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiosysteem | SonicMaster |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| AC-adapter, vermogen | 45 W |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 1,88 kg |
| Diepte | 249,5 mm |
| Breedte verpakking | 488 mm |
| Hoogte verpakking | 310 mm |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.