ASUS VA27DCP LED display 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
ASUS VA27DCP, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 5 ms, Zwart
Uitverkocht
€134,00
Uitverkocht
Beschrijving
ASUS VA27DCP. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Thuis |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bereik kantelhoek | 23 – -5° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 5,2 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 53,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5 kg |
| Diepte verpakking | 163 mm |
| Gewicht verpakking | 68 kg |
| Meegeleverde kabels | HDMI, USB Type-C |
| Snelstartgids | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0 x 0,311 mm |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 65 W |
| HDMI versie | 1.4 |
| Charging port type | USB Type-C |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 17 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 612 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 365 mm |
| Breedte verpakking | 649 mm |
| Hoogte verpakking | 498 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Certificering | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.