ASUS VA279HAL computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
ASUS VA279HAL, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 6 ms, Zwart
1 op voorraad
€327,00
1 op voorraad
Beschrijving
ASUS VA279HAL. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 6 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,3112 x 0,3112 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| 3D | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 1.4 |
| Ingang stroom | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | 0 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -90 – 90° |
| Bereik kantelhoek | 5 – 35° |
| Stroomverbruik (typisch) | 40 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht (met standaard) | 6,5 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 56,6 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,8 kg |
| Breedte verpakking | 710 mm |
| Hoogte verpakking | 458 mm |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 6 ms |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Thuis |
| Voetenkleur | Zwart |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 622,6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 372,6 mm |
| Hoogte (max) | 65,6 cm |
| Diepte verpakking | 203 mm |
| Gewicht verpakking | 8,3 kg |
| Snelstartgids | Ja |
| Certificering | CB, ErP, FCC, J-MOSS, UL/cUL, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV, ICES-3 |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.