ASUS ROG Zephyrus G16 GU605MV-QP177X Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40,6 cm (16″) WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grijs
ASUS ROG Zephyrus G16 GU605MV-QP177X, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16″), 2560 x 1600 Pixels, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
1 op voorraad
€2.183,00
1 op voorraad
Beschrijving
ASUS ROG Zephyrus G16 GU605MV-QP177X. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 7, Processormodel: 155H. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WQXGA, Resolutie: 2560 x 1600 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Arc Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce RTX 4060. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Grijs
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Markt positionering | Gamen |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processormodel | 155H |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Aantal microfoons | 3 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Batterijcapaciteit | 90 Wh |
| Aantal batterijcellen | 4 |
| AC-adapter, vermogen | 200 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Gebruiker |
| Breedte | 354 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,62 cm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Eclipse Gray |
| Introductie jaar | 2023 |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| HD type | WQXGA |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor basisvermogen | 28 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Reparatie-index | 8 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Trial-software | McAfee® 30 days free trial |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 10 A |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 1,85 kg |
| Diepte | 246 mm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,72 cm |





































Er zijn voor dit product nog geen reviews.