ASUS ROG Azoth toetsenbord Gamen USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTY Zwart
ASUS ROG Azoth, Bedraad en draadloos, USB + RF Wireless + Bluetooth, Mechanische keyswitch, QWERTY, RGB LED, Zwart
15 op voorraad
€359,00
15 op voorraad
Beschrijving
ASUS ROG Azoth. Toetsenbord formaat: 75%. Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Aansluiting: USB + RF Wireless + Bluetooth, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY. Backlight type: RGB LED. Snoerlengte: 2 m. Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Zwart
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
|---|---|
| Aansluiting | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord formaat | 75% |
| Keycaps | Double shot |
| Windows-toetsen | Ja |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Backlight | Ja |
| Backlight type | RGB LED |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Afneembare kabel | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Inclusief muis | Nee |
| Gewicht toetsenbord | 1,19 kg |
| Breedte verpakking | 157,5 mm |
| Hoogte verpakking | 73 mm |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Programmeerbare hot keys | Ja |
| Rollover | N-toets rollover |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Type beeldscherm | OLED |
| Snoerlengte | 2 m |
| Hot-swap | Ja |
| Type stroombron | Batterij/Accu, USB |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Diepte verpakking | 108,5 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A, USB Type-C |
| Verpakkingsinhoud | 1 x ROG Azoth 1 x ROG switch opener 1 x ROG keycap puller 1 x ROG switch puller 1 x lube station 1 x lube brush 1 x lube 3 x ROG NX Switch 8 x Stabilizer mat 1 x USB extender 1 x ROG sticker |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.