ASUS NUC 14 Pro NUC14RVHi3 Zwart 100U
ASUS NUC 14 Pro NUC14RVHi3, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, Ethernet LAN, Wi-Fi 6E (802.11ax)
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€520,00
5 op voorraad
Beschrijving
ASUS NUC 14 Pro NUC14RVHi3. Type product: Mini PC barebone. Ondersteunde geheugen types: DDR5-SDRAM, Aantal geheugenslots: 2, Maximum intern geheugen: 96 GB. Ondersteunde types opslag-drives: HDD & SSD. Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1. Wi-Fi-standaarden: Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth-versie: 5.3. Type koeling: Actief
| Type processor | Ja |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel Core 3 |
| Processormodel | 100U |
| Processor aantal threads | 8 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Aantal geheugenslots | 2 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Mini PC barebone |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Soort voeding | Externe AC-adapter |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 570 g |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 1) |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor cache | 10 MB |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 96 GB |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| NVMe | Ja |
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Type koeling | Actief |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Breedte | 144 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| Merk |
Reviews (0)
0.0
0
0
0
0
0
























Er zijn voor dit product nog geen reviews.