ASUS HA2441A computer monitor 60,5 cm (23.8″) 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart
ASUS HA2441A, 60,5 cm (23.8″), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, LCD, 5 ms, Zwart
4 op voorraad
€986,00
4 op voorraad
Beschrijving
ASUS HA2441A. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8″), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,206 x 0,206 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Medisch |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP versie | 2.2 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 21,8 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 539 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 322 mm |
| Breedte verpakking | 620 mm |
| Hoogte verpakking | 390 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 900:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Backlight type | LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Power Delivery tot max. | 15 W |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 5,4 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 44 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,7 kg |
| Diepte verpakking | 127 mm |
| Gewicht verpakking | 8,2 kg |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, Forest Stewardship Council (FSC) Mix |






























Er zijn voor dit product nog geen reviews.