ASUS BE249QFK computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
ASUS BE249QFK, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 5 ms, Zwart
32 op voorraad
€241,00
32 op voorraad
Beschrijving
ASUS BE249QFK. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.2 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -180 – 180° |
| Bereik kantelhoek | 35 – -5° |
| Stroomverbruik (typisch) | 11 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 355,2 mm |
| Breedte verpakking | 671 mm |
| Hoogte verpakking | 462 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Megapixels | 2 MP |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| PC audio ingang | Ja |
| HDCP versie | 1.4 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 5,24 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 58,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,64 kg |
| Diepte verpakking | 152 mm |
| Gewicht verpakking | 78 kg |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.