Ariete 00C097904AR0 grill-oven 18 l 1380 W Wit, Groen
Ariete 00C097904AR0, 18 l, Wit, Groen, Draaiknop, 90 – 230 °C, Mechanisch, 60 min
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€105,00
10 op voorraad
Beschrijving
Ariete 00C097904AR0. Netto capaciteit oven: 18 l, Kleur van het product: Wit, Groen, Soort bediening: Draaiknop. Oven vermogen: 1380 W, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V. Breedte: 475 mm, Diepte: 400 mm, Hoogte: 245 mm
| Netto capaciteit oven | 18 l |
|---|---|
| Soort bediening | Draaiknop |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Aantal schap-posities | 3 |
| Type timer | Mechanisch |
| LED-indicatoren | Temperatuur |
| Convectie koken | Nee |
| Stoom koken | Nee |
| Ontdooifunctie | Nee |
| Oven vermogen | 1380 W |
| Breedte | 475 mm |
| Hoogte | 245 mm |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Gewicht verpakking | 6,5 kg |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Kleur van het product | Wit, Groen |
| Ingebouwd display | Nee |
| Bereik thermostaat | 90 – 230 °C |
| Onderverwarming | Ja |
| Timer | Ja |
| Timer duur | 60 min |
| Materiaal deur | Glas |
| Certificering | CE |
| Rotisserie | Nee |
| Koken | Ja |
| Warmhoud functie | Nee |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Diepte | 400 mm |
| Gewicht | 65 kg |
| Breedte verpakking | 520 mm |
| Hoogte verpakking | 310 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
Reviews (0)
0.0
0
0
0
0
0










Er zijn voor dit product nog geen reviews.