Ariete 00C058304AR0 blender 1,5 l Blender voor op aanrecht 1000 W Groen
Ariete 00C058304AR0, Blender voor op aanrecht, 1,5 l, Pulse function, IJs-crusher, 1000 W, Groen
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€105,00
10 op voorraad
Beschrijving
Ariete 00C058304AR0. Inhoud bak/kan: 1,5 l, Soort bediening: Draaiknop. Soort: Blender voor op aanrecht, Kleur van het product: Groen. Mengkom materiaal: Glas, Materiaal mes: Roestvrijstaal. Vermogen: 1000 W, Stroombron: AC. Breedte: 215 mm, Diepte: 185 mm, Hoogte: 405 mm
| Inhoud bak/kan | 1,5 l |
|---|---|
| Pulse function | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Kleur van het product | Groen |
| Deksel met vulgat | Ja |
| Mengkom materiaal | Glas |
| Vermogen | 1000 W |
| Breedte | 215 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Gewicht verpakking | 4 kg |
| Roestvrijstalen mes | Ja |
| Maatbeker | Ja |
| Aantal snelheden | 4 |
| IJs-crusher | Ja |
| Soort | Blender voor op aanrecht |
| Uitneembare bak | Ja |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| Materiaal mes | Roestvrijstaal |
| Stroombron | AC |
| Diepte | 185 mm |
| Gewicht | 37,5 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal bladen | 4 |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.