AOC U34E2M computer monitor 86,4 cm (34″) 3440 x 1440 Pixels Wide Quad HD Zwart
AOC U34E2M, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixels, Wide Quad HD, 4 ms, Zwart
57 op voorraad
€327,00
57 op voorraad
Beschrijving
HDMI||HDMI (High-Definition Multimedia Interface) wordt ondersteund door de huidige gaming-consoles, huidige GPU’s en decoders, die het HDCP-systeem voor digitale content-beveiliging ondersteunen. HDMI versie 1.3-1.4b ondersteunt tot 144 Hz verversfrequentie @1080p en 75 Hz@1440p, terwijl HDMI versie 2.0-2.0b 240Hz@1080p, 144Hz@1440p en 60 Hz@2160p (4K) ondersteunt.nnVesa Mount||AOC’s Ergo Base-standaarden geven in één pakket veelzijdigheid, robuustheid en gebruiksgemak. Maar wilt u toch wandmontage gebruiken of een installatie met meerdere monitors aan de wand plaatsen? VESA-montage materiaal biedt u de allergrootste flexibiliteit. Ondersteboven, draaien om de as, boven elkaar, bevestig uw monitor waar u maar montagemateriaal en standaards van externe leveranciers wilt gebruiken, het is mogelijk met de optie van VESA-montage.nnDrie jaar garantie||AOC staat achter de kwaliteit van elke afzonderlijke monitor met een genereuze garantie van drie jaar, die ingaat op de oorspronkelijke aankoopdatum. In de garantieperiode wordt ieder AOC-scherm dat productiegebreken heeft of componenten heeft die niet goed functioneren, gerepareerd of vervangen, zonder dat daarvoor extra kosten in rekening worden gebracht.
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
|---|---|
| HD type | Wide Quad HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Contrast ratio (dynamisch) | 20000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 109,7 ppi |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 91 procent |
| NTSC-dekking (normaal) | 100 procent |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 35 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 7,67 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 55,3 mm |
| Breedte verpakking | 940 mm |
| Hoogte verpakking | 174 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 115 procent |
| Adobe RGB dekking | 98 procent |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Thuis |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Afneembare standaard | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bereik kantelhoek | -3,5 – 21,5° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 817,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 370,7 mm |
| Diepte verpakking | 506 mm |
| Gewicht verpakking | 10,7 kg |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Merk |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.