AOC U27B3AF computer monitor 68,6 cm (27″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED Zwart
AOC U27B3AF, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LED, 4 ms, Zwart
28 op voorraad
€259,00
28 op voorraad
Beschrijving
27-inch UHD-monitor met uitgebreide kijkervaring voor optimale productiviteit met HASnVerhoog je productiviteit maximaal met de AOC U27B3AF. Deze 27-inch UHD-monitor beschikt over een naadloze vernieuwingsfrequentie van 60 Hz en een strak driezijdig frameloos ontwerp, voor een aangename kijkervaring. Geen nekklachten meer dankzij de in hoogte verstelbare standaard met ergonomische houdingsfuncties. Bovendien krijg je jitter-vrije beelden dankzij de Adaptive Sync-technologie, en verbluffend heldere graphics met HDR10-ondersteuning voor de beste visuele prestaties. De ingebouwde luidspreker van 2 watt zorgt voor een verbeterde audio-ervaring.
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Backlight type | W-LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 614 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 363,8 mm |
| Breedte verpakking | 820 mm |
| Hoogte verpakking | 162 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LED |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| In hoogte verstelbaar | Ja, 11 cm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (typisch) | 27 W |
| Vermogensverbruik (max) | 5,2 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Diepte ( zonder voet ) | 45,7 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,64 kg |
| Diepte verpakking | 481 mm |
| Gewicht verpakking | 52 kg |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.