AOC E1 24E1Q computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
AOC E1 24E1Q, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 5 ms, Zwart
100 op voorraad
€185,00
100 op voorraad
Beschrijving
FHD-resolutie||Wilt u een Blu-ray-film op volle kwaliteit bekijken, genieten van games in hoge resolutie of gestoken scherpe tekst in kantoortoepassingen lezen? Dankzij de Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels, kunt u dat met deze monitor gewoon doen. Waar u ook naar kijkt, met Full HD wordt het in rijk detail weergegeven zonder dat u een high-end grafische kaart nodig hebt of veel van de hulpbronnen van uw systeem gebruikt.nnDisplay Port||DisplayPort biedt ultra-snelle digitale audio- en videotransmissie zonder verlies van kwaliteit of invoervertraging. Sluit snel en gemakkelijk een reeks van toestellen aan op uw scherm, waaronder uw computer, laptop, mediaspeler, game-console en meer. Volmaakt voor professionals maar ook voor de meest veeleisende thuisgebruikers.nnIPS-paneel||Het IPS-paneel zorgt voor een uitstekende kijkervaring met levensechte, briljante en toch nauwkeurige kleuren. Kleuren zien er consistent uit, ongeacht vanuit welke hoek u naar het scherm kijkt.nnLow Blue Light||Blauw licht met een korte golflengte kan uw ogen beschadigen. AOC Lowblue Light-technologie blokkeert schadelijk blauw licht, zonder dat de display-kleur verandert. Er wordt wel vaker geprobeerd het blauwe licht te beperken, maar hiervoor worden filters gebruikt of zijn instellingen nodig die vale/geelachtige beelden geven.nnFlicker Free||AOC Flicker-Free Technology maakt gebruik van een DC-paneel voor achtergrondverlichting (DC – Direct Current), waarbij het niveau van lichtschitteringen laag wordt gehouden. Inspanning en vermoeidheid van de ogen wordt tot een absoluut minimum teruggebracht, u zult vrijuit en comfortabel kunnen genieten van die lange, intense gaming-sessies!nnDrie jaar garantie||AOC staat achter de kwaliteit van elke afzonderlijke monitor met een genereuze garantie van drie jaar, die ingaat op de oorspronkelijke aankoopdatum. In de garantieperiode wordt ieder AOC-scherm dat productiegebreken heeft of componenten heeft die niet goed functioneren, gerepareerd of vervangen, zonder dat daarvoor extra kosten in rekening worden gebracht.
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Contrast ratio (dynamisch) | 20000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Kleurdiepte | 6 Bit |
| Adobe RGB dekking | 78 procent |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Scharnier | Nee |
| Bereik kantelhoek | -3,5 – 21,5° |
| Stroomverbruik (typisch) | 20 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Externe adapter | Nee |
| Temperatuur bij opslag | -25 – 55 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 93 procent |
| Hoogte bij opslag | 5000 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 3,1 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 49,6 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 27 kg |
| Diepte verpakking | 137 mm |
| Gewicht verpakking | 4,7 kg |
| VGA-kabellengte | 1,8 m |
| Audiokabellengte | 1,8 m |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Bevat geen | PVC/BFR |
| Type bezeldikte | Frameloos |
| Certificering | ISO 9241-307 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 76 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 106 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Afneembare standaard | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Breedte ( zonder voet ) | 325,6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 539,1 mm |
| Breedte verpakking | 609 mm |
| Hoogte verpakking | 421 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, VGA |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Certificaten van naleving | WEEE |
| Lichteffecten | Nee |
| Merk |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.