AOC AGON PRO AG326UD computer monitor 80 cm (31.5″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zwart
AOC AGON PRO AG326UD, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, QD-OLED, 0,03 ms, Zwart
22 op voorraad
€958,00
22 op voorraad
Beschrijving
Behaal legendarische prestaties met de 31,5-inch UHD QD-OLED-monitor met een resolutie van 3840 x 2160, een vernieuwingsfrequentie van 165 Hz en VESA-gecertificeerde HDR TrueBlack HDR400. Het levert verbluffende beelden en topprestaties.nAG326UD is een 31,5-inch UHD-monitor met QD-OLED-technologie voor levendige kleurnauwkeurigheid en diepe contrasten. De razendsnelle vernieuwingsfrequentie van 165 Hz zorgt voor ultravloeiende, vertragingsvrije beelden die cruciaal zijn voor eSports. De VESA-gecertificeerde HDR TrueBlack HDR400 maakt gaming beter dankzij een adembenemende helderheid, terwijl AdaptiveSync en HDMI 2.1 tearing van het scherm voorkomen en zorgen voor een geavanceerde connectiviteit. Creatieve professionals profiteren van nauwkeurige kleurreproductie en HDR-mogelijkheden voor grafisch ontwerp. Met een ergonomisch ontwerp, een veelzijdige USB-hub en een garantie tegen inbranden is de AG326UD de definitieve keuze voor het bereiken van een legendarische status op het gebied van gaming en creatieve inspanningen.
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | OLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 139,87 ppi |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Hardheid oppervlak | 2H |
| Adobe RGB dekking | 97,5 procent |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 16 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Grijs |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 213 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 10,2 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 420,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 7,4 kg |
| Diepte verpakking | 507 mm |
| Gewicht verpakking | 13,4 kg |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| FPS-teller | Ja |
| Schaduwregeling | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | QD-OLED |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 0,03 ms |
| Typische contrastverhouding | 1500000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 138 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -16 – 16° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 717,3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 106,5 mm |
| Breedte verpakking | 900 mm |
| Hoogte verpakking | 188 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Richtpunt | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |

















































Er zijn voor dit product nog geen reviews.