Anker Motion X600 Draadloze stereoluidspreker Grijs 50 W
Anker Motion X600, 50 W, Draadloos, 100 m, USB Type-C, Draadloze stereoluidspreker, Grijs
Voorraad:
34 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€219,00
34 op voorraad
Beschrijving
Anker Motion X600. Gemiddeld vermogen: 50 W. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bereik van Bluetooth: 100 m, USB-connectortype: USB Type-C. Type product: Draadloze stereoluidspreker, Kleur van het product: Grijs, Volumeregeling: Knoppen. Aanbevolen gebruik: Universeel. Versterker: Ingebouwd
| Aantal luidsprekers | 1 |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| AUX ingang | Ja |
| Bereik van Bluetooth | 100 m |
| USB oplaadpoort | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Draaghandvat | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| FM-radio | Nee |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Versterker | Ingebouwd |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Accu/Batterij voltage | 7,2 V |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 6 uur |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal drivers | 5 |
| Gemiddeld vermogen | 50 W |
| Wifi | Nee |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Type product | Draadloze stereoluidspreker |
| Volumeregeling | Knoppen |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Regeling van bass-niveau | Ja |
| Aantal versterkers | 5 |
| Levensduur accu/batterij | 12 uur |
| DC voltage input | 5 V |
| Merk |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.