Amerikaanse koelkast LG GSLV30PZXM RVS
Langer vers voedsel
LINEARCooling™ vermindert temperatuurschommelingen, waardoor uw voedsel tot 7 dagen vers blijft.
Voorraad:
Uitverkocht
€1.499,00
Uitverkocht
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Anti - bacteriële coating | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 218 l |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Vriezerdeurvakken | 2 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 416 l |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 913 mm |
| Hoogte | 1790 mm |
| Breedte verpakking | 968 mm |
| Hoogte verpakking | 1891 mm |
| Aantal groente lades | 2 |
| Totale hoogte | 179 cm |
| Water filter | Ja |
| Water dispenser | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Soort lamp | LED |
| Type beeldscherm | LED |
| Koelend medium | R600a |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Totale nettocapaciteit | 634 l |
| IJs-crusher | Ja |
| Productontwerp | Frans deur |
| Locatie van display | Op de deur |
| Gewicht verpakking | 14,1 kg |
| Plaatsing van de dispenser | Door de deur |
| Diepte verpakking | 770 mm |
| Ingebouwd display | Ja |
| Gewicht | 131 kg |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Diepte | 743 mm |
| Kinderslot | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Jaarlijks energieverbruik | 430 kWu |
| Deur open alarm | Ja |
| IJsmaker | Ja |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Vriezer aantal groentelades | 1 |
| Inverter technologie | Ja |
| Aantal planken vriezer | 5 |
| Klimaatklasse | T |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 2 uur |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Vriezer positie | Ernaast |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 1 |
| Merk |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.