Acer X1827 Projector met normale projectieafstand 4000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840×2160) Wit
Acer X1827, 4000 ANSI lumens, DLP, UHD 4K (3840×2160), 10000:1, 16:9, 4:3, 16:9
Voorraad:
5 op voorraad
Verzonden binnen 1 werkdag
Beperkte voorraad, wees snel!
€973,00
5 op voorraad
Beschrijving
Acer X1827. Projector helderheid: 4000 ANSI lumens, Projectietechnologie: DLP, Projector native resolution: UHD 4K (3840×2160). Levensduur van de lichtbron: 5000 uur, Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus): 10000 uur, Lampvermogen: 240 W. Focus: Auto. Formaat analoog signaal: NTSC, PAL, SECAM. Geluidsniveau: 26 dB
| Projector helderheid | 4000 ANSI lumens |
|---|---|
| Projector native resolution | UHD 4K (3840×2160) |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Frequentiebereik verticaal | 15 – 135 Hz |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL, SECAM |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Kleur van het product | Wit |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Gewicht | 3,1 kg |
| Diepte | 240 mm |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Projectietechnologie | DLP |
| Typische contrastverhouding | 10000:1 |
| Levensduur van de lichtbron | 5000 uur |
| Lampvermogen | 240 W |
| Focus | Auto |
| Volledige HD | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Geluidsniveau | 26 dB |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Markt positionering | Draagbaar |
| Plaatsing | Muur |
| Stroomverbruik (typisch) | 310 W |
| AC-ingangsspanning | 120 – 230 V |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Breedte | 313 mm |
| Hoogte | 113,7 mm |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Merk |











