Acer Veriton N2590G Intel® Core™ i5 i5-1335U 16 GB 512 GB SSD Linux Mini PC Zwart
Acer Veriton N2590G, Intel® Core™ i5, i5-1335U, 16 GB, 512 GB, SSD, Linux
50 op voorraad
€704,00
50 op voorraad
Beschrijving
Acer Veriton N2590G. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-1335U. Intern geheugen: 16 GB, Kloksnelheid geheugen: 3200 MHz. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics. Wifi. Inclusief besturingssysteem: Linux. Netvoeding: 65 W. Type behuizing: Mini PC. Type product: Mini PC. Kleur van het product: Zwart
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
|---|---|
| Processormodel | i5-1335U |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal audiopoorten achter | 3 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Linux |
| Certificering | PC2001, ES, CB, FCC, BSMI, RoHS, CE |
| Diepte | 30 mm |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD interfaces | PCI Express |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal audiopoorten voor | 1 |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Password bescherming | BIOS |
| Netvoeding | 65 W |
| Breedte | 178 mm |
| Hoogte | 17,8 mm |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.