Acer Predator PT14-51-79QP Intel® Core™ i7 i7-13700H Laptop 35,6 cm (14″) WQXGA 32 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Zilver
Acer Predator PT14-51-79QP, Intel® Core™ i7, 35,6 cm (14″), 2560 x 1600 Pixels, 32 GB, 512 GB, Windows 11 Home
1 op voorraad
€2.959,00
1 op voorraad
Beschrijving
Acer Predator PT14-51-79QP. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i7, Processormodel: i7-13700H. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: WQXGA, Resolutie: 2560 x 1600 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: LPDDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce RTX 4070. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zilver
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Markt positionering | Gamen |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| HD type | WQXGA |
| LED backlight | Ja |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i7 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Batterijcapaciteit | 76 Wh |
| Aantal batterijcellen | 4 |
| AC-adapter, vermogen | 230 W |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Diepte | 227 mm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,99 cm |
| Kleur van het product | Zilver |
| Kleurnaam | Sparkly Silver |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-13700H |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Killer Wi-Fi 6E 1675i |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Levensduur accu/batterij | 4,5 uur |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Password bescherming | BIOS, HDD, Supervisor, Gebruiker |
| Breedte | 313,5 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,89 cm |
| Meegeleverde kabels | AC |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.