Acer PD163Qbmiuux computer monitor 39,6 cm (15.6″) 1920 x 1080 Pixels Double Full HD LED Grijs
Acer PD163Qbmiuux, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, Double Full HD, LED, 8 ms, Grijs
Voorraad:
50 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€494,00
50 op voorraad
Beschrijving
Acer PD163Qbmiuux. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Double Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 8 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 170°, Kijkhoek, verticaal: 170°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage. Kleur van het product: Grijs
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 170° |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Scharnier | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Double Full HD |
| Responstijd | 8 ms |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 170° |
| Kleurdiepte | 6 Bit |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Pivot hoek | 0 – 90° |
| Bereik kantelhoek | 0 – 135° |


































Er zijn voor dit product nog geen reviews.