Acer Nitro V 15 ANV15-51-7553 Intel® Core™ i9 i9-13900H Laptop 39,6 cm (15.6″) Full HD 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Zwart
Acer Nitro V 15 ANV15-51-7553, Intel® Core™ i9, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
20 op voorraad
€2.022,00
20 op voorraad
Beschrijving
Acer Nitro V 15 ANV15-51-7553. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i9, Processormodel: i9-13900H. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce RTX 4060. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i9 |
| Processormodel | i9-13900H |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| AC-adapter, vermogen | 135 W |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Breedte | 362,3 mm |
| Hoogte | 269 mm |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Markt positionering | Gamen |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Maximale refresh snelheid | 180 Hz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i9 |
| Processor aantal threads | 20 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Gewicht | 2,11 kg |
| Diepte | 239,9 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.