Acer Nitro V 15 ANV15-41-R3C1 AMD Ryzen™ 5 7535HS Laptop 39,6 cm (15.6″) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Zwart
Acer Nitro V 15 ANV15-41-R3C1, AMD Ryzen™ 5, 3,3 GHz, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 512 GB
50 op voorraad
€1.423,00
50 op voorraad
Beschrijving
Acer Nitro V 15 ANV15-41-R3C1. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 5, Processormodel: 7535HS, Frequentie van processor: 3,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon 660M. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Processorfamilie | AMD Ryzen 5 |
| Processormodel | 7535HS |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor cache | 16 MB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Batterijcapaciteit | 59 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 7,5 uur |
| AC-adapter, vermogen | 135 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Diepte | 239,8 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Markt positionering | Gamen |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 3,3 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 6 GB |
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Certificering | CB, CE, DoC |
| Breedte | 362,3 mm |
| Hoogte | 23,5 mm |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.