Acer Iconia P11-11-89UK Mediatek 256 GB 27,9 cm (11″) 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Grijs
Acer Iconia P11-11-89UK, 27,9 cm (11″), 1920 x 1200 Pixels, 256 GB, 8 GB, Android 14, Grijs
10 op voorraad
€324,00
10 op voorraad
Beschrijving
Acer Iconia P11-11-89UK. Beeldschermdiagonaal: 27,9 cm (11″), Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Interne opslagcapaciteit: 256 GB. Frequentie van processor: 2 GHz, Processorfamilie: Mediatek, Processormodel: MT8781. Intern geheugen: 8 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 13 MP, Type camera achterzijde: Enkele camera, Resolutie camera voorzijde (numeriek): 5 MP. Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Gewicht: 550 g. Inclusief besturingssysteem: Android 14. Kleur van het product: Grijs
| Beeldschermdiagonaal | 27,9 cm (11") |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Touch screen type | Capacitief |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | Flash |
| Grafische adapter | Mali-G57 MP2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Video-opname modi | 1080p |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Vormfactor | Slate |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Platform | Android |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Inclusief batterij | Ja |
| Aantal batterijcellen | 2 |
| Levensduur accu/batterij | 13 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Breedte | 265,2 mm |
| Hoogte | 81 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 35 °C |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| HD type | WUXGA+ |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Processormodel | MT8781 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Camera voorzijde | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Android 14 |
| Batterijcapaciteit | 20 Wh |
| Accu/Batterij voltage | 3,8 V |
| Continue video-afspeeltijd | 10 uur |
| AC-adapter, vermogen | 20 W |
| Diepte | 169,8 mm |
| Gewicht | 550 g |
| Toetsenbord inbegrepen | Nee |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.