Acer Chromebook CB515-2HT-5465 Intel® Core™ i5 i5-1235U 39,6 cm (15.6″) Touchscreen Full HD 8 GB LPDDR5-SDRAM 128 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) ChromeOS Duits Grijs
Acer Chromebook CB515-2HT-5465, Intel® Core™ i5, 3,3 GHz, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 128 GB
20 op voorraad
€741,00
20 op voorraad
Beschrijving
Acer Chromebook CB515-2HT-5465. Type product: Chromebook, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-1235U, Frequentie van processor: 3,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: LPDDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 128 GB, Opslagmedia: SSD. Inclusief besturingssysteem: ChromeOS. Kleur van het product: Grijs
| Type product | Chromebook |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-1235U |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i5 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express |
| Aantal microfoons | 2 |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Intel® OS Guard | Ja |
| Batterijcapaciteit | 56 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Diepte | 238,4 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Steel Grey |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 3,3 GHz |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 128 GB |
| SSD capaciteit | 128 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiosysteem | DTS Audio Processing |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| HDMI versie | 1.4 |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Inclusief besturingssysteem | ChromeOS |
| Intel® Secure Key | Ja |
| Execute Disable Bit | Ja |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Levensduur accu/batterij | 10 uur |
| Breedte | 360,6 mm |
| Hoogte | 19,9 mm |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.