Acer B8 B248Y computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
Acer B8 B248Y, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 4 ms, Zwart
30 op voorraad
€289,00
30 op voorraad
Beschrijving
Acer B8 B248Y. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 75 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurdiepte | 6 Bit |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsspanning | 120 – 230 V |
| Diepte ( zonder voet ) | 82 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Thuis |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Bereik kantelhoek | 5 – 35° |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 540 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 339 mm |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.