Acer B7 B277E LED display 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD Zwart
Acer B7 B277E, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 4 ms, Zwart
Voorraad:
22 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€240,00
22 op voorraad
Beschrijving
Acer B7 B277E. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Backlight type | LED |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurdiepte | 6 Bit |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Bereik kantelhoek | 5 – 35° |
| Breedte ( zonder voet ) | 613 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 455 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| AMD FreeSync | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 8,13 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 66,7 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,9 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Merk |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.