Acer Aspire NX.J1UEG.002 laptop Intel Core 7 150U 43,9 cm (17.3″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Duits Grijs
Acer Aspire NX.J1UEG.002, Intel Core 7, 1,8 GHz, 43,9 cm (17.3″), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 1 TB
50 op voorraad
€1.688,00
50 op voorraad
Beschrijving
Acer Aspire NX.J1UEG.002. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core 7, Processormodel: 150U, Frequentie van processor: 1,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Grijs
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Soort paneel | IPS |
| Processorfamilie | Intel Core 7 |
| Processormodel | 150U |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Levensduur accu/batterij | 8,5 uur |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Gewicht | 2,09 kg |
| Diepte | 256,5 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Steel Gray |
| Beeldschermdiagonaal | 43,9 cm (17.3") |
| HD type | Full HD |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 1,8 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor cache | 12 MB |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 4 GB |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| 4K-ondersteuning | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Lijningang | Ja |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Batterijcapaciteit | 50 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| AC-adapter, vermogen | 90 W |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Breedte | 402,1 mm |
| Hoogte | 18 mm |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.