Acer Aspire A16-71M-53B5 Intel Core Ultra 5 125H Laptop 40,6 cm (16″) WUXGA+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grijs
Acer Aspire A16-71M-53B5, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16″), 2048 x 1280 Pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
1 op voorraad
€1.141,00
1 op voorraad
Beschrijving
Acer Aspire A16-71M-53B5. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 5, Processormodel: 125H. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WUXGA+, Resolutie: 2048 x 1280 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Arc Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Grijs. Gewicht: 1,65 kg
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Resolutie | 2048 x 1280 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 125H |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor basisvermogen | 28 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Diepte | 248,5 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | OLED |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Processor aantal threads | 18 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Maximum intern geheugen | 24 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aantal microfoons | 2 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB-oplaadstroom | 3 A |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Breedte | 360,8 mm |
| Hoogte | 209 mm |















Er zijn voor dit product nog geen reviews.