3Doodler CREATE PLUS 3D PEN ONYX BLACK 3DRPLUS 3D-pen 2,2 mm Zwart
3Doodler CREATE PLUS 3D PEN ONYX BLACK 3DRPLUS, ABS, Flexibel polyester (FPE), Polymelkzuur, Houtvezel, 2,2 mm, Fused Filament Fabrication (FFF), 3 mm, 240 °C, 1,5 min
Uitverkocht
€114,00
Uitverkocht
Beschrijving
3Doodler CREATE PLUS 3D PEN ONYX BLACK 3DRPLUS. Printmateriaal: ABS, Flexibel polyester (FPE), Polymelkzuur, Houtvezel, Breedte mondstuk: 2,2 mm, Printtechnologie: Fused Filament Fabrication (FFF). LED-indicatoren: Temperatuur, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Kunststof, Rubber. AC-adapter ingangsspanning: 110 – 240 V, AC-adapter, uitgangsspanning: 5 V, AC-adapter, uitgangsstroom: 1,2 A. Breedte: 17 mm, Diepte: 19 mm, Hoogte: 157 mm
| Printmateriaal | ABS, Flexibel polyester (FPE), Polymelkzuur, Houtvezel |
|---|---|
| Printtechnologie | Fused Filament Fabrication (FFF) |
| Aanbevolen leeftijd (min) | 14 jaar |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Nee |
| Certificaten van naleving | CE |
| Diepte | 19 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Diepte verpakking | 274 mm |
| Gewicht verpakking | 646 g |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Breedte mondstuk | 2,2 mm |
| Ondersteunde filamentdikte | 3 mm |
| Voorverwarmingstijd | 1,5 min |
| LED-indicatoren | Temperatuur |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof, Rubber |
| AC-adapter ingangsspanning | 110 – 240 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 12 A |
| Breedte | 17 mm |
| Hoogte | 15,7 mm |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Snelstartgids | Ja |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.